Stylizacja paznokci dłoni i stóp

Stylizacja paznokci dłoni i stóp

STYLIZACJA PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ

Stylizacja paznokci żelem jest szybka technika przedłużania i utwardzania. Dużą zaletą preparatów światłoutwardzalnych jest ich trwałość i naturalny wygląd, co daje Klientce komfort i oszczędność czasu. Profesjonalnie wykonane paznokcie żelowe utrzymują swój efektowy wygląd nawet do 4-5 tygodni. W naszym gabinecie dostępna jest bogata paleta kolorystyczna żeli UV, dzięki czemu możemy popuścić wodze fantazji i wystylizować paznokcie jakie chcemy. Powszechnie wiadomo, iż zdobienie żelem UV jest znacznie trwalsze, niż zdobienie lakierem dlatego polecamy tą metodę.

PAZNOKCIE ŻELOWE DŁONI:

Stylizacja paznokci dłoni i stópKształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Proponujemy również oryginalne zdobienia wykonywane z użyciem kolorowego żelu, cyrkonii, brokatu, płatków srebra i złota oraz naklejek i biżuterii. W zależności od upodobań i potrzeb naszych Klientek wykonujemy żelowanie naturalnej płytki oraz przedłużanie paznokci żelem na tipsie i na formie.

PAZNOKCIE ŻELOWE U STÓP:

Stylizacja paznokci dłoni i stópNie tylko nasze dłonie mogą pięknie wyglądać. Zbliża się lato, więc warto przygotować, swoje uwolnione z ciężkiego obuwia, stopy. Podobnie jak w przypadku dłoni nie każda z nas może pochwalić się kształtnymi paznokciami u stóp. Do nich skierowana jest metoda przedłużania płytki paznokcia u nóg za pomocą żelu.

Zabieg stylizacji stóp jest krótszym zabiegiem od stylizacji paznokci u rąk i co najważniejsze, jest bardzo trwały. Paznokcie u stóp nie są narażone na wyginanie i urazy mechaniczne, stąd bardzo rzadko się zdarza, żeby żel oddzielał się od płytki paznokciowej. Ponadto paznokcie u stóp rosną trzykrotnie wolniej od paznokci u rąk, więc zabieg wykonuje się odpowiednio rzadziej.

MALOWANIE PAZNOKCI LAKIEREM:

Aby dłonie wyglądały pięknie, np. po zabiegu manicure i pedicure malujemy paznokcie klientek na wybrany sposób:

  • tradycyjnie ( 1 kolor)
  • french
  • lakier ”pękający”

Stylizacja paznokci dłoni i stóp