Jak dbać o dłonie?

Jak dbać o dłonie?

Skóra na dłoniach jest bardzo podatna na wszelkie negatywne czynniki zewnętrzne. Doskonale wiemy jak bardzo może być zniszczona, zwłaszcza zimą lub latem, dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Dbając o skórę dłoni przez cały rok, można cieszyć się jej idealną gładkością i jędrnością bez przerwy. Jeśli jednak tej pielęgnacji zabraknie, musicie zacząć działać odpowiednio szybko.

Najlepsze kosmetyki do dłoni

Niezastąpionym produktem, który wpływa na idealny stan skóry dłoni jest krem. Każdy powinien mieć zawsze przy sobie chociaż niewielką buteleczkę z nawilżającym specyfikiem, który uratuje naszą skórę w kryzysowym momencie. Najlepsze będą kremy głęboko nawilżające i odżywcze z witaminą A, C i E, które wpływają regenerująco na delikatny naskórek, który tak łatwo uszkodzić. Skóra najczęściej wysusza się ze względu na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, suche powietrze, słońce czy mróz. Skóra na dłoniach jest wyjątkowo delikatna i przez to również podatna na działanie wszystkich negatywnych bodźców. kiciusia

Peeling do dłoni

Niekiedy skóra na rękach ma tendencję do łuszczenia się. Nie pomagają kremy, maski czy masła do rąk, których celem ma być dodatkowe nawilżenie i regeneracja naskórka. Wówczas najlepszym sposobem na zlikwidowanie efektu łuszczącej się skóry będzie zastosowanie peelingu przeznaczonego do delikatnej skóry dłoni. To jedyny i sprawdzony przez wiele kobiet patent. Zniszczony, stary naskórek odchodzi z rąk wraz z grubymi ziarnami peelingu. Nasze dłonie stają się znów gładkie i jędrne, a my nie musimy już wstydzić się podawać komuś ręki na powitanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *